Obecnie w ofercie PPHU Juran posiadamy również oleje do pomp dyfuzyjnych będące zamiennikami dla olejów przemysłowych firmy Dow Corning. Nasza dystrybucja obejmuje przede wszystkim oleje do pomp dyfuzyjnych Bisil 704, który jest zamiennikiem DC 704 – jednym z najlepszych olei w tej klasie produktów.

Stosowany przede wszystkim do wysokiej próżni (od 10-6 do 10-8), sprawdza się bardzo dobrze w trudnych warunkach.

Bisil 704 1kg – zamiennik DC 704 (wycofany – patrz opis)
Bisil 704 1kg – zamiennik DC 704 (wycofany – patrz opis)

UWAGA – Produkt wycofany z oferty ! Aktualnie zastąpiony najlepszym zamiennikiem amerykańskiej produkcji KJLC 704  

Zamów : 505-148-143 Zobacz więcej

Oleje do pomp dyfuzyjnych Bisil 704 (dawniej DC 704) – zalety

Dzięki zastosowaniu jednoskładnikowego silikonowego oleju maksymalny potencjał jest osiągany w zdecydowanie krótszym czasie niż podczas zastosowania wieloskładnikowych olei naturalnych.
Ponadto pompy dyfuzyjne operujące na olejach silikonowych mają sprawność większą o średnio 20-30% od tych które funkcjonują na bazie olei naturalnych. Kolejnym atutem stosowania oleju do pomp dyfuzyjnych Bisil 704 (wcześniej DC 704) jest jego bardzo niska skłonność do wybuchania.

Oleje do pomp dyfuzyjnych Bisil 704 (dawniej DC 704) – opakowania

Oleje do pomp dyfuzyjnych Bisil 704 (wcześniej DC 704) są sprzedawane w opakowaniach po 1 kg. Istnieje oczywiście możliwość zamówienia większej ilości aby uzyskać lepszą cenę na olej do pomp dyfuzyjnych. Jednakże na realizację takiego zamówienia trzeba czekać stosunkowo dłużej w zależności od tego jaka ilość została zamówiona i jak szybko producent olei do pomp dyfuzyjnych ma możliwość dostarczenia takiej ilości do dystrybutora.

W naszej ofercie mamy również inne oleje do pomp dyfuzyjnych, w zależności od Państwa wymagań jesteśmy w stanie sprowadzić te które Państwa Interesują. Zapraszamy do współpracy z naszym działem handlowym.