Olej Ultragrade 70

wpis w: Nowości | 0

Oleje Edwards Ultragrade to najnowsza propozycja olejów mineralnych od firmy Edwrads. Większość producentów olejów na rynku używa rozpuszczalnika do procesu rafinacji, jednak oleje Edwards Ultragrade są produkowane w wyjątkowym procesie hydrorafinacji. To właśnie dzięki temu procesowi olej Ultragrade 70 nie posiada zanieczyszczeń.
Proces hydrorafinacji eliminuje azot, siarkę oraz tlenki siarki oraz węglowodory aromatyczne, pozostawiając bazę wolną od zanieczyszczeń.
Olej Ultragrade 70 zapewnia wyższą wydajność próżni, stabilność termiczną i utleniania oraz hamowanie korozji. Przeciwutleniacze zawarte w olejach pozwalają pompie wytrzymywać znacznie wyższe temperatury pracy bez degradacji oleju, co w konsekwencji oznacza wydłużenie odstępów między wymianami oleju czyli oszczędności.
Olej Ultragrade 70 dzięki jego właściwościom może być stosowany w bardzo szerokim zakresie głownie dla dużych pomp stosowanych w przemyśle ciężkim ale również w innych gałęziach przemysłu.
Przykładowe zastosowanie to np. spektrometry masowe, mikroskopy elektronowe, produkcja półprzewodników itp.

Ultragrade 70 4x4L
Ultragrade 70 4x4L

Olej Edwards Ultragrade 70 jest stosowany do pomp rotacyjnych Edwards, więcej na ten temat w zakładce Modele Pomp. Producent zaleca wymianę oleju co 3 miesiące w celu zachowania jak najdłuższej żywotności urządzenia.

Zamów : 505-148-143 Zobacz więcej

Oleje Ultragrade 70 dla prawidłowego funkcjonowania pomp rotacyjnych Edwards.

Specyfikacja

Masa cząsteczkowa – 600
Ciężar właściwy w temperaturze 15 °C – 0,86
Lepkość kinematyczna przy 20 °C wynosi 222 mm2 / s podczas gdy w temperaturze 40 °C 70 mm2 / s
Temperatura płynięcia -12 °C
Temperatura zapłonu 230 °C
Temperatura samozapłonu 360 °C

Oleje Ultragrade 70firmy Edwards to połączenie nowej technologii filtracji z naturalnym potencjałem olei mineralnych, to właśnie dzięki tej technologii osiągnięto produkt dzięki któremu sprawność pompy wzrasta wielokrotnie. Nie mówiąc już o zaoszczędzonych na wymianie olei środkach finansowych. Wiadomo że każdy z nas szuka oszczędności a Oleje przemysłowe Ultragrade firmy Edwards są zdecydowanie najbardziej rozsądnym wariantem oszczędności.
Jest to niewątpliwie dobry produkt dla ludzi poszukujących wysokiej jakości oleju do różnych zadań, stosowany głównie do pomp rotacyjnych Edwards nadaje się również do wielu innych zadań. W naszej ofercie dostępny w opakowaniach 4L oraz 4x4L. Zapraszamy do współpracy.