W ofercie PPHU Juran znajdują się również części i akcesoria do pomp próżniowych producentów krajowych i zagranicznych. Na zamówienie jesteśmy w stanie dostarczyć państwu dowolne części oraz akcesoria do pomp Oerlikon Leybold Vaccum oraz Tepro Koszalin.

Pompy próżniowe – części i akcesoria

Pompy próżniowe to urządzenia bardzo skomplikowane, które działają w bardzo ciężkich warunkach. Jak każde urządzenie, pompa próżniowa przy eksploatacji zużywa niektóre ze swoich części, dlatego w naszej ofercie daliśmy Państwu możliwość zakupu części zamiennych zarówno do pomp zagranicznych jak i krajowych.
Zarówno serwis jak i okresowa wymiana części, są niezbędne do zachowania pełnej sprawności pompy (niezależnie od tego czy jest ona na okresie gwarancyjnym czy też nie). Wymiana części na nowe jest również niezbędna do uzyskania jak najlepszych wyników pomiarowych i wydajnościowych w produkcji czy też w badaniach.

PPHU Juran poleca korzystanie tylko i wyłącznie z oryginalnych części zapasowych producenta, aby uniknąć niezgodności pomiędzy modelami. Ponadto PPHU Juran wykonuje remonty oraz przeglądy pomp próżniowych następujących modeli :
Leybold SV Sogevac, Tepro Koszalin BL-30, BL-60, BL-90, BL-200, BW-60,
proponujemy bardzo atrakcyjne stawki za serwis.

Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące naszej oferty zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w kolumnie lub bezpośrednio pod numerem telefonu widocznym nad formularzem.
Zapraszamy do współpracy.